Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Material Promovare
- Număr anunț
- DA20331646
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- MUTANT STUDIO DESIGN SRL-D (CUI 35864107)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.470,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.470,10 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 13:35
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.470,10 RON
din 3.470,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro