Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARBRIZOL -20 IARNA 5LT
- Număr anunț
- DA20329736
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,56 RON
- Valoare atribuită
- 7,56 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 12:46
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,56 RON
din 7,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro