Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FRIGIDER CU O USA ALBATROS FA11+
- Număr anunț
- DA20324089
- Autoritate contractantă
- Ministerul Energiei (CUI 33933936)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,74 RON
- Valoare finală
- 442,74 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 10:08
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.