Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de verificare tehnică periodică a instalației de utilizare a gazelor naturale

Număr anunț
DA36215912
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
Furnizor / câștigător
FMV EINKAUF SRL (CUI 34927070)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.908 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.908 RON