Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventilator EXTERIOR cu pulverizare, 260W,
- Număr anunț
- DA20320267
- Autoritate contractantă
- ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
- Furnizor / câștigător
- MEVIRA INTERNATIONAL SRL (CUI RO36751980)
- Cod CPV
- 39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.013,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.013,44 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 15:06
- Termen limită
- 17.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.013,44 RON
din 2.013,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro