Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringi 10ml cu ac ( SERINGI ) din 3 componente Seringa 10 ml ac G21 0,80 X 40mm

Număr anunț
DA20333307
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
14.05.2018 14:22
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.