Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de restaurare în vederea reconstruirii Casei de viticultor Şeica Mică II, judeţul Sibiu

Număr anunț
DA20328138
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL ASTRA (CUI 4406304)
Furnizor / câștigător
C&I SIBCON SRL (CUI 30962570)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.157,63 RON
Valoare atribuită
288.157,63 RON
Data publicării
14.05.2018 11:59
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288.157,63 RON

din 288.157,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.