Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET FONTA 3/4

Număr anunț
DA20323242
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,49 RON
Valoare atribuită
18,49 RON
Data publicării
14.05.2018 09:26
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,49 RON

din 18,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.