Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE STRECH 1,8KG

Număr anunț
DA20322433
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,85 RON
Valoare atribuită
104,85 RON
Data publicării
14.05.2018 08:42
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,85 RON

din 104,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.