Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CAPAC PENTRU VAS WC LAOS PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI
- Număr anunț
- DA20294945
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- CREATON SRL (CUI RO15223469)
- Cod CPV
- 44411710-4 · Scaune pentru closete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 916,65 RON
- Valoare finală
- 916,65 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 09:03
- Data finalizării
- 14.05.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.