Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser alb cu rezervor pentru sapun lichid 500ml

Număr anunț
DA20329325
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Furnizor / câștigător
DAXI BUSINESS GROUP S.R.L. (CUI RO15779252)
Cod CPV
42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,80 RON
Valoare atribuită
82,80 RON
Data publicării
14.05.2018 12:34
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 17:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,80 RON

din 82,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.