Ofertă acceptată Cumpărare directă

42912300-5 NUMAR DE REFERINTA: 00001 PRET DE CATALOG: 85,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MAS

Număr anunț
DA20315928
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu (CUI 4202150)
Furnizor / câștigător
MORARIT ROVASIT SRL (CUI RO543775)
Cod CPV
42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
11.05.2018 12:17
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON

din 3.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.