Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inlocuire geamuri termopan la sediul universitatii

Număr anunț
DA20289521
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
MAYRA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 29892250)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,48 RON
Valoare finală
1.344,48 RON
Data publicării
09.05.2018 14:10
Data finalizării
14.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.