Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor filetat pentru becul infrarosu
- Număr anunț
- DA20333197
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169 RON
- Valoare atribuită
- 169 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:18
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
169 RON
din 169 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro