Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radiator termic pentru tub lentila cu filet SM2 incluzand doua inele de retinere SM1RR

Număr anunț
DA20333151
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432 RON
Valoare atribuită
432 RON
Data publicării
14.05.2018 14:17
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432 RON

din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.