Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare diverse scule de mana, Anunt ADV1008294
- Număr anunț
- DA20326614
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,29 RON
- Valoare atribuită
- 521,29 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:19
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,29 RON
din 521,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro