Număr anunț
DA20278694
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SUSANI (CUI 29050236)
Furnizor / câștigător
SERV PROCONS SRL (CUI RO13892670)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,21 RON
Valoare finală
525,21 RON
Data publicării
08.05.2018 23:20
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.