Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat

Repararea imprejmuirii existente a terenului la imobil existent

Număr anunț
DA20325136
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ECOCONSTRUCT UNION SRL (CUI RO30221593)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.998,30 RON
Valoare atribuită
145.718,10 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
14.05.2018 10:39
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145.718,10 RON

din 148.998,30 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 3.280,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.