Ofertă refuzată Cumpărare directă

„Reinnoire licente software antivirus F-Secure” pentru Primaria Stefanesti, jud. Arges

Număr anunț
DA20319385
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.432 RON
Valoare finală
42.432 RON
Data publicării
11.05.2018 14:20
Data finalizării
14.05.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.