Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Alimente Colegiul Constantin Bratescu
- Număr anunț
- DA20322438
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.570,58 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 08:42
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.570,58 RON
din 1.570,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro