Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MS 271 Motoferastrau cu lant STIHL
- Număr anunț
- DA20312381
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.475 RON
- Valoare finală
- 10.475 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 10:29
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.