Atribuită Cumpărare directă

Achizitie (pachet): 2 buc = LANT drujba ; 2 buc = LAMA drujba si 6 L Ulei amestec drujba

Număr anunț
DA36216771
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
749,60 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749,60 RON