Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GOLIREA FOSELOR SEPTICE
- Număr anunț
- DA20322222
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VARTESCOIU (CUI 29246322)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL RECUP SRL (CUI RO23187120)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424 RON
- Valoare atribuită
- 424 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 08:31
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
424 RON
din 424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro