Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de dirigentie de santier

Număr anunț
DA20323814
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
BUCUROIU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36827506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.096 RON
Valoare atribuită
18.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
14.05.2018 10:00
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.096 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.