Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE EXPERTIZA JUDICIARA IN SPECIALITATEA CONTABILITATE

Număr anunț
DA20272628
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
Furnizor / câștigător
IORGOAEA G. EUGENIA - CABINET EXPERT CONTABIL (CUI 20755837)
Cod CPV
79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
08.05.2018 13:10
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.