Ofertă refuzată Cumpărare directă

alte servicii veterinare

Număr anunț
DA20288212
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
Cabinet Medical Veterinar Dr Gisca Dan (CUI 20097090)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.117 RON
Valoare finală
3.117 RON
Data publicării
09.05.2018 13:26
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.