Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test Bowie Dick pachet standard

Număr anunț
DA20321405
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.576 RON
Valoare atribuită
9.576 RON
Data publicării
12.05.2018 11:00
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.576 RON

din 9.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.