Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei hidraulic MOBIL NUTO H46 20L

Număr anunț
DA20331891
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
FITZ CAR TEAM SRL (CUI RO33824432)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,49 RON
Valoare atribuită
339,49 RON
Data publicării
14.05.2018 13:40
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,49 RON

din 339,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.