Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei Valvoline Synpower
- Număr anunț
- DA20327604
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102 RON
- Valoare atribuită
- 102 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:44
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102 RON
din 102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro