Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transmisie live, sonorizare si iluminat la evenimente culturale

Număr anunț
DA20327412
Autoritate contractantă
MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
Furnizor / câștigător
CENARIUS ENTERTAINMENT MEDIA SRL (CUI 38151965)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.600 RON
Valoare atribuită
69.600 RON
Data publicării
14.05.2018 11:39
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.600 RON

din 69.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.