Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CERTIFICARE SEMNĂTURA ELECTRONICE - REINNOIRE , VALABILITATE 1 AN, 23 UTILIZATORI

Număr anunț
DA36217776
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.185 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.185 RON