Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii intretinere echipamente IT

Număr anunț
DA20317553
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
NETSTARSOLUTION (CUI 31963752)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare finală
18.000 RON
Data publicării
11.05.2018 13:09
Data finalizării
15.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.