Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bulbi flori

Număr anunț
DA20307568
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
Furnizor / câștigător
GARDEN ART FLOWERS SRL (CUI 35659773)
Cod CPV
03451200-8 · Bulbi de flori (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.098 RON
Valoare finală
1.098 RON
Data publicării
10.05.2018 16:12
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.