Ofertă refuzată Cumpărare directă

Revizie aparat aer conditionat

Număr anunț
DA20302781
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
KADATA PREST SRL (CUI RO6683727)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare finală
168,07 RON
Data publicării
10.05.2018 13:17
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.