Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Benzina Europlus pentru Primaria Bunesti
- Număr anunț
- DA20338885
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
- Furnizor / câștigător
- DUŢI-BELA GRANO S.R.L. (CUI RO1507924)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,80 RON
- Valoare atribuită
- 194,80 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:35
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,80 RON
din 194,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro