Ofertă refuzată Cumpărare directă

Coordonare in materie SSM

Număr anunț
DA20339459
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
Interprindere Individuala Cormos Viorel (CUI 28501354)
Cod CPV
79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.966,38 RON
Valoare finală
66.800 RON
Data publicării
15.05.2018 09:56
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.