Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale sanitare
- Număr anunț
- DA20332598
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.104,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.104,10 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:00
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.104,10 RON
din 4.104,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro