Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi superbaz fi 4

Număr anunț
DA20331940
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
TEHNICON PARK S.R.L. (CUI RO21011517)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,26 RON
Valoare atribuită
107,26 RON
Data publicării
14.05.2018 13:42
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,26 RON

din 107,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.