Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set recoltare sange, tip fluturas, verde, 21G BD Vacutainer, cu adaptor luer inclus, Ac recoltare
- Număr anunț
- DA20336312
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.755,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.755,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 16:34
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.755,50 RON
din 3.755,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro