Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
LUCRARI DE PIETRUIRE A DRUMURILOR NEASFALTATE DE PE RAZA UAT RECAS
- Număr anunț
- DA20327161
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- BENS CORPORATION SRL (CUI RO24114991)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258.000 RON
- Valoare atribuită
- 243.450,50 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 11:33
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243.450,50 RON
din 258.000 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 14.549,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.