Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie de incalzire centrala la Caminul Cultural sat Ilieni, com. Gh. Doja, jud. Mures

Număr anunț
DA20323060
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Furnizor / câștigător
DESERVCOM SRL (CUI RO1204270)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.205 RON
Valoare atribuită
22.205 RON
Data publicării
14.05.2018 09:10
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.205 RON

din 22.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.