Ofertă acceptată Cumpărare directă

15000000-8 Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)

Număr anunț
DA20328257
Autoritate contractantă
GRADINITA ,,PINOCCHIO (CUI 18004668)
Furnizor / câștigător
SAFEWAY INTERNATIONAL IMPEX SRL (CUI RO6466183)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,43 RON
Valoare atribuită
508,43 RON
Data publicării
14.05.2018 12:02
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,43 RON

din 508,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.