Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20337041
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI RO9399070)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,75 RON
Valoare atribuită
64,75 RON
Data publicării
15.05.2018 07:59
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,75 RON

din 64,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.