Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPE SUPERIOARE DEZOSATE FARA PIELE,PIEPT DE PUI DEZOSAT ÎNTREG, FARA PIELE,FICAT DE Pui
- Număr anunț
- DA20331733
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
- Furnizor / câștigător
- FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,90 RON
- Valoare atribuită
- 899,90 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 13:37
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
899,90 RON
din 899,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro