Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor -diriginte santier

Număr anunț
DA20319243
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRET (CUI 4553895)
Furnizor / câștigător
IRIMIA MIRCEA - DIRIGINTE ŞANTIER RESPONSABIL TEHNIC CU EXECUŢIA (CUI 20928466)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.080 RON
Valoare finală
10.080 RON
Data publicării
11.05.2018 14:13
Data finalizării
15.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.