Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRUCTE LEGUME
- Număr anunț
- DA20336342
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
- Furnizor / câștigător
- BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482,42 RON
- Valoare atribuită
- 482,42 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 16:38
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
482,42 RON
din 482,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro