Ofertă acceptată
Cumpărare directă
smantana 20% grasime, 800g
- Număr anunț
- DA20334261
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
- Cod CPV
- 15512100-1 · Smantana semigrasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.475 RON
- Valoare atribuită
- 4.475 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:51
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.475 RON
din 4.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro