Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zuzu iaurt cu capsuni, 125g
- Număr anunț
- DA20326240
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 (CUI 26949506)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,90 RON
- Valoare atribuită
- 463,90 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:09
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
463,90 RON
din 463,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro