Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- DA20338072
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- KROGOLD INDUSTRIES LTD S.R.L. (CUI RO4680384)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.982 RON
- Valoare finală
- 3.193,32 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:01
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.