Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse protocol Primăria orașului Vălenii de Munte
- Număr anunț
- DA20335495
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,35 RON
- Valoare atribuită
- 940,35 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 15:37
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940,35 RON
din 940,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro